>

    Skolēnu sasniegumi olimpiādēs 2019./2020.m.g.

     

    Vārds uzvārds Klase Nosaukums Skolotāja vārds uzvārds Vieta
    Aleksandrs Jesiļevskis 5.c Rīgas pilsētas matemātikas 70.olimpiādē Nataļja Čerņenko III
    Kirills Kasabjans 6.b Rīgas pilsētas matemātikas 70.olimpiādē Lidija Beļajeva Atzinība
    Artjoms Sidorkins 10.a Rīgas pilsētas ķīmijas 61. olimpiāde Marianna Teže III
    Vladislavs Sidorkins 10.a Rīgas pilsētas ķīmijas 61. olimpiāde Marianna Teže Atzinība
    Allans Nazarkevičs 4.b Matemātikas olimpiāde “Tik vai… Cik?” Larisa Vorobjova I
    Aļina Ragele 4.c Matemātikas olimpiāde “Tik vai… Cik?” Irina Rodina  II
    Arina Kuzņecova 4.a Matemātikas olimpiāde “Tik vai… Cik?” Olga Vihodceva  Atzinība
    Timurs Plisko 4.a Matemātikas olimpiāde “Tik vai… Cik?” Olga Vihodceva Atzinība 

     

    Skolēnu sasniegumi konkursos un piedalīšanas konferencēs 2019./2020.m.g.

     

    Vārds uzvārds

    Klase

    Nosaukums

    Skolotāja vārds uzvārds

    Vieta

    Aleksandrs Jesiļevskis

    5.

    Rīgas 40.vidusskolas 5.atklātais konkurss latviešu valodā

    Tatjana Meņščikova

    Atzinība

    Zlata Kovaļevska

    6.

    Rīgas 40.vidusskolas 5.atklātais konkurss latviešu valodā

    Gaļina Gļinka Paševiča

    III

    Viktorija Jurķe

    4.b

    Rīgas 89.vidusskolas mazākumtautību skolu 4.klašu skolēnu latviešu valodas 6. atklātais konkurss

    Natālija Jakovļeva

    II

    Marija Markova

    2.b

    Rīgas 40.vidusskolas 6. atklātajā konkursā krievu valodā 2., 4.klasei

    Raija Smona

    Atzinība

    Arina Ņečajeva

    1.a

    Rīgas skolēnu skatuves runas konkurss 2.karta

    Natālija Jakovļeva

    III

    Timurs Paratovs

    2.b

    Rīgas skolēnu skatuves runas konkurss 2.karta

    Tatjana Meņščikova

    II

    Artjoms Hirnijs

    4.a

    Rīgas skolēnu skatuves runas konkurss 2.karta

    Natālija Jakovļeva

    II

    Arsēnijs Lobovs

    1.a

    Matemātikas konkurss “MMC JUNIOR”

    Ludmila Slavinska

    Diploms

    Dmitrijs Sokolovs

    1.a

    Matemātikas konkurss “MMC JUNIOR”

    Ludmila Slavinska

    Diploms

    Vadims Tretjaks

    1.a

    Matemātikas konkurss “MMC JUNIOR”

    Ludmila Slavinska

    Diploms

    Anna Tuškanova

    1.a

    Matemātikas konkurss “MMC JUNIOR”

    Ludmila Slavinska

    Diploms

    Artjoms Oļeiņikovs

    2.c

    Matemātikas konkurss “MMC JUNIOR”

    Ludmila Ļebedeva

    Diploms

    4.b klases komanda

    4.b

    Rīgas 4.klašu skolēnu konkurss ''Pieskati uguni!”

    Larisa Vorobjova

    Atzinība

    Anastasija Bokija

    12

    44. skolēnu ZPD konferencē Rīgas rajonā

    Sociālo zinātņu nozaru grupas zinātnes nozārē "Psiholoģija"

    Velta Izašare

    Pateicība par piedalīšanos

    Jablokovs Roberts

    2

    Starptautiskais matemātikas konkurss ĶENGURS

    L. Ļebedeva 

    I

    Markova Marija

    2

    Starptautiskais matemātikas konkurss ĶENGURS

     R. Smona

    II

    Paratovs Timurs

    2

    Starptautiskais matemātikas konkurss ĶENGURS

     R. Smona 

    II

    Rubens Damirs

    2

    Starptautiskais matemātikas konkurss ĶENGURS

     R. Smona 

    Atzinība

    Kovaļevskis Ludvigs

    3

    Starptautiskais matemātikas konkurss ĶENGURS

    R. Platona

    I

    Maiatskii Artem

    3

    Starptautiskais matemātikas konkurss ĶENGURS

     D. Ļacka

    II

    Tjuļeneva Alise

    3

    Starptautiskais matemātikas konkurss ĶENGURS

    R. Platona 

    III

    Gončars Julians

    3

    Starptautiskais matemātikas konkurss ĶENGURS

    Z. Katalkina 

    Atzinība

    Ragele Aļina

    4

    Starptautiskais matemātikas konkurss ĶENGURS

    I. Rodina 

    I

    Šibkiha Anna

    4

    Starptautiskais matemātikas konkurss ĶENGURS

    O. Vihodceva 

    I

    Kalmikovs Iļja

    4

    Starptautiskais matemātikas konkurss ĶENGURS

    I. Rodina 

    III

    Nazarkevičs Allans

    4

    Starptautiskais matemātikas konkurss ĶENGURS

    L. Vorobjova 

    Atzinība

    Jesiļevskis Aleksandrs

    5

    Starptautiskais matemātikas konkurss ĶENGURS

    N. Čerņenko 

    I

    Starovoitova Anželika

    5

    Starptautiskais matemātikas konkurss ĶENGURS

    D. Narožnija

    II

    Mukins Aleksejs

    5

    Starptautiskais matemātikas konkurss ĶENGURS

    D. Narožnija

    III

    Meņščikova Anastasija

    5

    Starptautiskais matemātikas konkurss ĶENGURS

    D. Narožnija

    Atzinība

    Kasabjans Kirills

    6

    Starptautiskais matemātikas konkurss ĶENGURS

    L. Beļajeva

    I

    Dmitročenkovs Kirills

    6

    Starptautiskais matemātikas konkurss ĶENGURS

    L. Beļajeva

    II

    Timofejevs Romans

    6

    Starptautiskais matemātikas konkurss ĶENGURS

    L. Beļajeva

    III

    Kižlo Deniss

    6

    Starptautiskais matemātikas konkurss ĶENGURS

    L. Beļajeva

    Atzinība

     

    Skolēnu sasniegumi konkursos 2018./2019.m.g.

     

    Vārds uzvārds

    Klase

    Nosaukums

    Skolotāja vārds uzvārds

    Vieta

    Sofja Strogonova

    2.a

    Krievu kaligrāfijas konkurss "Tatjanas diena''- krievu kultūras un izglītības svētkus Latvijā''

    Olga Skurkovina

    I

    Zlata Karpenko

    4.a

    Krievu kaligrāfijas konkurss "Tatjanas diena''- krievu kultūras un izglītības svētkus Latvijā''

    Ludmila Slavinska

    I

    4.a klases komanda

    4.a

    Rīgas 4.klašu skolēnu konkurss ''Pieskati uguni!”

    Ludmila Slavinska

    Atzinība

    Kolins Gabriels Zabjalo

    4.c

    Latvijas 100-gadei veltītā 5. mazākumtautību skolu skatuves runas mākslas konkursa "Es runāju latviski" ar moto "Es tieši uz ielas eju tev klāt. (Imants Ziedonis)".

    Natālija Jakovļeva

    I

    Viktorija Jurķe

    3.b

    Latvijas 100-gadei veltītā 5. mazākumtautību skolu skatuves runas mākslas konkursa "Es runāju latviski" ar moto "Es tieši uz ielas eju tev klāt. (Imants Ziedonis)".

    Natālija Jakovļeva

    Atzinība

    Božena Golobokova

    8.a

    Latvijas 100-gadei veltītā 5. mazākumtautību skolu skatuves runas mākslas konkursa "Es runāju latviski" ar moto "Es tieši uz ielas eju tev klāt. (Imants Ziedonis)".

    Gunita Privka

    Atzinība

    Veronika Usova

    11.b

    Latvijas 100-gadei veltītā 5. mazākumtautību skolu skatuves runas mākslas konkursa "Es runāju latviski" ar moto "Es tieši uz ielas eju tev klāt. (Imants Ziedonis)".

    Arianda Žabicka

    Atzinība

    Aurelio Caceres Bello

    3.b

    Lingvistiskais konkurss ''Erudīts – 2019”

    Larisa Vorobjova

    I

    Anastasija  Avsejeva

     

    2.a

    Lingvistiskais konkurss ''Erudīts – 2019”

    Olga Skurkovina

    II

    Artem Maiatskii

    2.a

    Lingvistiskais konkurss ''Erudīts – 2019”

    Olga Skurkovina

    II

    Aļina Romanoviča

    3.c

    Lingvistiskais konkurss ''Erudīts – 2019”

    Irina Rodina

    II

    Iļja Kalmikovs

    3.c

    Lingvistiskais konkurss ''Erudīts – 2019”

    Irina Rodina

    II

    Aleksandrs Jesiļevskis

    4.c

    Lingvistiskais konkurss ''Erudīts – 2019”

    Ļubova Tjasto

    II

    Sofija Kļimina

    2.c

    Lingvistiskais konkurss ''Erudīts – 2019”

    Regīna Platona

    III

    Keti Katerina Musailova

    3.b

    Lingvistiskais konkurss ''Erudīts – 2019”

    Larisa Vorobjova

    III

    Aleksandra Saveļjeva

    4.a

    Lingvistiskais konkurss ''Erudīts – 2019”

    Ludmila Slavinska

    III

    Aleksandrs Jesiļevskis

    4.c

    Rīgas 40.vidusskolas 5.atkātajā konkursā krievu (dzimtā) valodā

    Ļubova Tjasto

    Atzinība

    Aleksandrs Jesiļevskis

    4.c

    Latvijas Universitātes matemātikas konkurss ''Tik vai... Cik?''

    Ļubova Tjasto

    II

    Aleksandrs Jesiļevskis

    4.c

    Rīgas 89. vidusskolas 7. atklātais konkurss mazākumtautību skolām 3.-7. klašu skolēniem "Krievu valoda - mana dzimtā valoda".

    Ļubova Tjasto

    I

    Aurelio Caceres Bello

    3.b

    Rīgas 89. vidusskolas 7. atklātais konkurss mazākumtautību skolām 3.-7. klašu skolēniem "Krievu valoda - mana dzimtā valoda".

    Larisa Vorobjova

    III

    Aleksandrs Jesiļevskis

    4.c

    Krievu valodas konkurss ''Gribu visu zināt''

    Ļubova Tjasto

    I

    Iļja Kalmikovs

    3.c

    Krievu valodas konkurss ''Gribu visu zināt''

    Irina Rodina

    I

    Aurelio Caceres Bello

    3.b

    Krievu valodas konkurss ''Gribu visu zināt''

    Larisa Vorobjova

    I

    Sofija Jelagina

    4.c

    Krievu valodas konkurss ''Gribu visu zināt''

    Ļubova Tjasto

    II

    Kolins Gabriels Zabjalo

    4.c

    Krievu valodas konkurss ''Gribu visu zināt''

    Ļubova Tjasto

    II

    Artem Maiatskii

    2.a

    Krievu valodas konkurss ''Gribu visu zināt''

    Olga Skurkovina

    II

    Ludvigs Kovaļevskis

    2.c

    Krievu valodas konkurss ''Gribu visu zināt''

    Regīna Platona

    II

    Aleksandra Saveļjeva

    4.a

    Krievu valodas konkurss ''Gribu visu zināt''

    Ludmila Slavinska

    Atzinība

    Marija Šiļina

    4.c

    Krievu valodas konkurss ''Gribu visu zināt''

    Ļubova Tjasto

    Atzinība

    Keti Katerina Musailova

    3.b

    Krievu valodas konkurss ''Gribu visu zināt''

    Larisa Vorobjova

    Atzinība

    Aurelio Caceres Bello

    3.b

    Krievu valodas konkurss ''Gribu visu zināt''

    Larisa Vorobjova

    Atzinība

    Sofija Strogonova

    2.a

    Krievu valodas konkurss ''Gribu visu zināt''

    Olga Skurkovina

    Atzinība

    Alise Tjuļeneva

    2.c

    Krievu valodas konkurss ''Gribu visu zināt''

    Regīna Platona

    Atzinība

    Aleksandra Saveļjeva

    4.a

    Matemātikas konkurss ''Skaitļu pasaule''

    Ludmila Slavinska

    I

    Artem Maiatskii

    2.a

    Matemātikas konkurss ''Skaitļu pasaule''

    Olga Skurkovina

    II

    Allans Nazarkevičs

    3.b

    Matemātikas konkurss ''Skaitļu pasaule''

    Larisa Vorobjova

    II

    Kirils Šorohovs

    3.b

    Matemātikas konkurss ''Skaitļu pasaule''

    Larisa Vorobjova

    II

    Aleksandrs Koļasa

    3.b

    Matemātikas konkurss ''Skaitļu pasaule''

    Larisa Vorobjova

    III

    Emins Karimovs

    3.b

    Matemātikas konkurss ''Skaitļu pasaule''

    Larisa Vorobjova

    III

    Armands Batarevskis

    2.a

    Matemātikas konkurss ''Skaitļu pasaule''

    Olga Skurkovina

    Atzinība

    Alise Tjuļeneva

    2.c

    Matemātikas konkurss ''Skaitļu pasaule''

    Regīna Platona

    Atzinība

    Marija Šiļina

    4.c

    Matemātikas konkurss ''Skaitļu pasaule''

    Ļubova Tjasto

    Atzinība

    Aļina Raģele

    3.c

    Matemātikas konkurss ''Skaitļu pasaule''

    Irina Rodina

    Atzinība

    Alīna Eiklone

    4.b

    Latviešu valodas 5.atklātājs konkurss

    Natālija Jakovļeva

    III

    Viktorija Jurķe

    3.b

    Latviešu valodas 5.atklātājs konkurss

    Natālija Jakovļeva

    III

    Timurs Paratovs

    1.b

    Rīgas skolēnu skatuves runas konkurss

    Tatjana Meņščikova

    II

    Viktorija Jurķe

    3.b

    Rīgas skolēnu skatuves runas konkurss

    Natālija Jakovļeva

    II

    Kolins Gabriels Zabjalo

    4.c

    Rīgas skolēnu skatuves runas konkurss

    Natālija Jakovļeva

    II

    Vlada Masļeņņikova

    7.b

    Republikas konkurss „Baker street ielas noslēpumi” nominācijā „Detektīvu stāsts”.

     

    Ludmila Laško

    III

    Skolas komanda

     

    5.c

    Konkurss ''Mūzikāla Pietura" Rīgas vakara ģimnāzijā

    Ludmila sokolova

    II

    Skolas komanda

    10.-11.kl.

    Aerobikas festivāls Rīgas 37. pamatskolā

    Tatjana Dementjeva

    I

    Skolas komanda

    4.-5.kl.

    Aerobikas festivāls Rīgas 37. pamatskolā

    Tatjana Dementjeva

    III

    Skolas komanda

    8.-9.kl.

    Draudzības spēles Ķengaraga vsk. futbolā

    Vladimirs Paškovičs

    II

    Skolas komanda

    4.-7.kl.

    Rīgas pilsētas starpskolu sacensības futbolā (4.-5.kl.; 6.-7.kl.)

    Vladimirs Paškovičs

    III

      

    Skolēnu sasniegumi olimpiādēs 2018./2019.m.g.

     

    Vladislavs Sidorkins

    9.a

    Rīgas 69.fizīkas olimpiāde

    Gaļina Mihelsone

    III

    Edvards Ševe

    11.a

    Rīgas 48. angļu valodas olimpiāde

    Ņina Demidova

    Atzinība

    Anna Marija Akulova

    10.a

    Rīgas 48. angļu valodas olimpiāde

    Ņina Demidova

    Atzinība

    Anna Marija Akulova

    10.a

    Krievu valodas (dzimtās) un literatūras 32.atklātās olimpiāde 2.posms

    Ņina Dorofejeva

    II

    Darja Golubeva

    8.a

    Krievu valodas (dzimtās) un literatūras 32.atklātās olimpiāde 2.posms

    Jeļena Ogorodņikova

    III

    Aleksandrs Korotkovs

    9.a

    Krievu valodas (dzimtās) un literatūras 32.atklātās olimpiāde 2.posms

    Tamāra Tolstikova

    Atzinība

    Pateiciba1

     

     

    Rīgas 92. vidusskolas skolēnu panākumi

    2017./2018. mācību gadā

     

    12. klašu skolēnu tālākas gaitas

    No 2018. gada skolas absolventiem augstskolās mācīsies 25 skolēni (13 budžeta vietas)

    RTU - 5
    RSU – 3
    LU - 2
    RSEBAA - 3
    BSA - 3
    Banku Augstskola -1
    LSPA – 3
    Latvijas Jūras akadēmija -2
    Augstskolas ārzemēs - 3

    111

     

    Zinātniski - pētnieciskie darbi

    Latvijas 41. skolēnu zinātniskās konferences pētniecisko darbu laureāti devās uz 29. Eiropas Savienības jauno zinātnieku konkursu Tallinā, Igaunijā. Konkurss norisinājās no 22. septembra līdz 27. septembrim. Tallinā piedalījās 146 skolēni ar 89 darbiem no 38 valstīm. Latviju pārstāvēja mūsu skolas 12. klases skolnieki Edvards Jānis Rečickis un Aleksandrs Jakovļevs ar darbu “Maģiskie polimondi” matemātikā (darba vadītāja L. Beļajeva).

    jauno zinatnieku konkurss

    Latvijas Skolēnu 42.Valsts zinātniskās pētniecības darbu konference notika 2018. gada 20. un 21. aprīlī Rīgā. 11.a klases skolēni Aleksejs Jonkins un Boriss Verbickis piedalījas konferencē ar darbu “Unikāli plaknes pārklājumi ar polimino”, zinātniskās pētniecības darbs matemātikā (darba vadītāja L. Beļajeva).

    MyCollages

    Anastasija Levina (10.b) piedalījās starptautiskajā konferencē “The school students project works of mathematics, information technology and economics” (Šiauliai) ar darbu “Magic hexagons”, kurš tika ļoti augsti novērtēts.

    Mūsu skolas komanda "Halo", skolēni Anastasija Levina un Vladislavs Hursiks ar skolotāju Tatjanu Knelleri piedalījas RTU vidusskolēnu zinātniskas pētniecības darbu konkursā "Pasaule pieprasa tehniskos prātus".

     

    Olimpiādes

    Pilsētā

    Skolēna vārds, uzvārds

    Klase

    Priekšmets

    Vieta

    Skolotājs

    Iļja Belovolovs

    12.a

    Vēsture

    I

    V.Bahlanova

    Iļja Belovolovs 12.a Ģeogrāfija I V. Sudņickis

    Iļja Belovolovs

    12.a

    Bioloģija

    II

    J.Pavlova

    Edvards Jānis Rečickis

    12.a

    Angļu valoda

    III

    Ņ.Demidova

    Iļja Belovolovs

    12.a

    Franču valoda

    III

    Ņ.Demidova

    Aleksandrs Jakovļevs

    12.a

    Matemātika

    III

    L.Beļajeva

    Edvards Jānis Rečickis 12.a Ģeogrāfija III V. Sudņickis
    Iļja Belovolovs 12.a Ķīmija III M. Teže

    Anastasija Levina

    10.b

    Bioloģija

    A

    J.Pavlova

     

    Iļja Belovolovs (12. a klase) ar savu skolotāju V. Sudņicki.

    Valstī

    Skolēna vārds, uzvārds

    Klase

    Priekšmets

    Vieta

    Skolotājs

    Iļja Belovolovs

    12.a

    Bioloģija

    III

    J.Pavlova

    Iļja Belovolovs 12.a Angļu valoda IV Ņ.Demidova
    Edvards Jānis Rečickis 12.a Informātika Uzaicināts M.Rebrova
    Iļja Belovolovs 12.a Ķīmija Uzaicināts M.Teže
    Iļja Belovolovs 12.a Ģeogrāfija Uzaicināts V.Sudņickis

     

    Konkursi

    Pilsētā

    Skolēna vārds, uzvārds

    Klase

    Konkursa nosaukums

    Vieta

    Skolotājs

    Alisa Fjodorova

    4.b

    Pilsētas kaligrāfijas konkurss

    3.vieta

    Raija Smona

    Aleksandrs Jesiļevskis

    Aleksandra Saveļjeva

    3.c

    3.a

    Rīgas 40.vsk 1.atklātais konkurss matemātikā 3.klasē

    2.vieta

    atzinība

    Ļubova Tjasto

    Ludmila Slavinska

    Alīna Eilone

    Zlata Kovaļenoka

    3.b

    4.b

    Rīgas 89.vsk. mazakumtautību skolu 3.-4.klašu skolēnu latviešu valodas 4.atklātais konkurss

    2.vieta

    3.vieta

    Anita Kacena

    Arianda Žabicka

    Aurelio Caceres Bello

    Lukrecia Caceres Bello

    2.b

    4.a

    Rīgas 40.vsk 4.atklātā konkursā krievu (dzimtā) valodā

    atzinība

    atzinība

    Larisa Vorobjova

    Natalija Degorska

    Džabarovs Tarlans

    Anželika starovoitova

    Zlata Kovaļevska

    1.c

    3.a

    4.b

    Rīgas skolēnu skatuves runas konkurss

    Pateicība

    Pateicība

    Pateicība

    Svetlana Jejava

    Svetlana Jejava

    Raija Smona

    Komanda

    4.c

    Rīgas 4.klašu skolēnu konkurss “Piskati uguni!”

    2.vieta

    Ļudmila Ļebedeva

    Komanda

    4.c

    Rīgas 4.klašu skolēnu konkurss “Piskati uguni!” fināls

    Atzinība

    Ļudmila Ļebedeva

     

     

    Sportā

    Latgales priekšpilsētas un Rīgas pilsētas sacensībās

    Sacensības nosaukums

    Dalībnieki

    Iegūta vieta

    Atbildīgas personas

    “Mini futbols”

    4.-5.kl. zēni

    4.vieta Latgales pr.apakšgr.

    T.Dementjeva

    L.Hiršsone

    “Mini futbols”

    6.-7.kl. zēni

    4.vieta Latgales pr.apakšgr.

    “Mini futbols”

    8.-9.kl. zēni

    2.vieta Fināls Latgales priekš.

    “Volejbols” Lāse

    10.-12.kl. meitenes

    1.vieta Fināls Latgales priekš.

    “Volejbols” Lāse

    7.-9.kl. zēni

    3.vieta Fināls Latgales priekš.

    “Volejbols” Lāse

    7.-9.kl. meitenes

    4.vieta Latgales pr.apakšgr.

    “Tautas bumba”

    4.-5.kl. zēni

    3.vieta Latgales pr.apakš.

    “Tautas bumba”

    4.-5.kl. meitenes

    2.vieta Fināls Latgales pr.

     

     

    Interešu izglītībā

    Konkursa nosaukums

    Dalībnieki

    Iegūta vieta

    Atbildīga persona

    Rīgas mūsdienu deju kolektīvu skatē – radošais konkurss.

    1.-2. klašu grupa kolektīvs “Tajs”

    2.pakāpes diploms

    Tatjana Matvejeva

    Rīgas mūsdienu deju kolektīvu skatē – radošais konkurss.

    3.-4. klašu grupa kolektīvs “Tajs”

    2.pakāpes diploms

    Tatjana Matvejeva

    Rīgas mūsdienu deju kolektīvu skatē – radošais konkurss.

    7.-9. klašu grupa kolektīvs “Tajs”

    3.pakāpes diploms

    Tatjana Matvejeva

    Liepājas čempionāts grieķu – romiešu un brīvā cīņa.

    Sergejs Šusters

    3.vieta

    Vjačeslavs Maslobojevs

    Latvijas meistarsa cīkstēs grieķu – romiešu cīņa.

    Sergejs Šusters

    3.vieta

    Vjačeslavs Maslobojevs

     

       Ārkārtējās situācijas dēļ tiek mainīta ierastā kārtība, kādā skolās skolēni kārtos gala eksāmenus. 
      Izglītības un zinātnes ministrija informē, ka 9. klases skolēniem valsts pārbaudes darbi tiek atcelti, izņemot eksāmenu latviešu valodā mazākumtautību izglītības programmās. Skolēniem, kuri vēlas to kārtot, eksāmena rakstu daļa notiks 10. jūnijā, bet mutvārdu daļa – 10. un 11. jūnijā. Tiem skolēniem, kuri attaisnojošu iemeslu dēļ nevar kārtot eksāmenu noteiktajā laikā un kuri vēlas to kārtot, eksāmens notiks 2. jūlijā.
      Savukārt valsts pārbaudes darbi par vispārējās vidējās izglītības ieguvi (12. klasēm) notiks šādā kārtībā.

    18.05.2020.

    No šodienas, 18. maija līdz mācību gada beigām 9. un 12. klašu skolēni, kuriem jādodas uz konsultācijām un eksāmeniem, tramvajos, trolejbusos un autobusos darba dienās var pārvietoties bez maksas, braucienu nereģistrējot. Lai kontrolieriem apliecinātu bezmaksas pārvietošanos sabiedriskajā transportā, skolēnam līdzi jābūt derīgai Skolēna kartei.

     29.04.2020.

     

    Rīgas Izglītības un informatīvi metodiskais centrs informē par attālināto mācību piedāvājumu Rīgas iedzīvotājiem 2020. gada maijam (skat. bukletu).

    Piedāvājums pieejams attālināti dažādās e platformās.

    Informācija par kursiem un pieteikšanās arī mūsu mājaslapā: www.riimc.lv/ sadaļā Pieaugušo_izglitiba

     

    3.03.2020.

    26.02.2020. 

    Šodien, 24.februārī, Valsts operatīvā medicīniskā komisija lēma paplašināt koronavīrusa izraisītās slimības Covid – 19 ierobežojošos pasākumus, nosakot papildu valstis un teritorijas, no kurām atgriežoties, ir jāveic īpaši piesardzības pasākumi.

    No šodienas par koronavīrusa skartajām valstīm vai teritorijām, uz kurām attiecināti īpaši pasākumi tiek noteiktas Ķīna, Dienvidkoreja, Irāna, Itālijas Lombardijas un Veneto apgabali.

    Iedzīvotājiem, kuri šobrīd plāno doties uz koronavīrusa skartajām valstīm vai teritorijām, uz kurām tiek attiecināti īpaši pasākumi, speciālisti iesaka izvērtēt ceļojuma nepieciešamību un ceļojuma laikā ievērot vispārējos profilakses pasākumus, kā arī sekot līdzi vietējo varas iestāžu norādījumiem.

    Iedzīvotājiem (ceļotājiem), kuri atgriežas no šīm vietām, jānovēro sava veselība turpmākās 14 dienas (ja nav zemāk minēto simptomu  var turpināt strādāt).

    Parādoties saslimšanas simptomiem - paaugstināta ķermeņa temperatūra, klepus, rīkles iekaisums, apgrūtināta elpošana u.c.:

    • jāierobežo kontaktus ar ģimenes locekļiem un citām personām,
    • nekavējoties jāzvana 113 (Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests),
    • jāinformē ārstniecības personas par simptomiem un ceļojumu uz koronavīrusa skartajām valstīm vai teritorijām.


    Speciālisti iesaka, ja bērns pēdējo 14 dienu laikā bijis ceļojumā kādā no koronavīrusa izraisītās slimības Covid – 19 skartajām valstīm vai teritorijām:

    • bērnam neapmeklēt izglītības iestādi,
    • vecākiem sazināties ar ģimenes ārstu un sadarbībā ar ģimenes ārstu novērot bērna veselību 14 dienas pēc ceļojuma,
    • ja minētajā laika periodā pēc 14 dienām akūtas augšējo elpceļu infekcijas slimības simptomi bērnam nav parādījušies, viņš var apmeklēt izglītības iestādi ar ģimenes ārsta izziņu,
    • ja bērnam simptomi parādās, nekavējoties jāzvana 113 un jāinformē ārstniecības personu par simptomiem un ceļojumu.

    Izglītības iestāžu vadītāji tiek aicināti apzināt iespējamus gadījumus, kad bērni devušies ceļojumā uz vīrusa skartajām teritorijām, uz kurām noteikti īpaši pasākumi un informēt bērnu vecākus par minētajām rekomendācijām.

    Līdz šim Latvijā nav apstiprināts neviens saslimšanas gadījums ar koronavīrusa izraisīto slimību Covid – 19, bet situācija pasaulē un arī Eiropā ir mainīga, tādēļ aicinām aktuālajai informācijai sekot līdzi SPKC mājas lapā: www.spkc.gov.lv

    12.02.2020. 

     

     

    Rīgas Izglītības un informatīvi metodiskais centrs informē par jaunu mācību piedāvājumu Rīgas iedzīvotājiem.

     

    Aicinām izmantot iespēju pieteikties nodarbībām.

    Kā arī aicinām iepazīties ar Rīgas pašvaldības mājaslapā www.veseligsridzinieks.lv publicēto rakstu “Kā runāt ar bērnu par “TO””.

    Raksts pieejams šeit: http://www.veseligsridzinieks.lv/ka-runat-ar-bernu-par-to/.

    image004

    Rīgas Izglītības un informatīvi metodiskais centrs informē par jaunu mācību piedāvājumu Rīgas iedzīvotājiem.

    Piedāvājums ir ļoti plašs un pieejams visās Rīgas apkaimēs.

    Informācija par kursiem http://riimc.lv/lv/pieauguso-izglitiba/kursi

    Capt11ure

    RIIMC kursi pieaugusiem sept okt

    valsts prbaudes darbu norises laiku 795x447

    Cafffpture

     lasīt pilno dokumentu.

    AS “Sadales tīkls” aicina pirms vasaras brīvdienām bērniem un jauniešiem atgādināt elektrodrošības noteikumus

    sadales tikls

    Mācību gada noslēgumā, pirms skolēnu došanās vasaras brīvdienās, AS “Sadales tīkls” aicina skolotājus un vecākus atgādināt bērniem un jauniešiem elektrodrošības noteikumus. Svarīgi atgādināt par drošības noteikumiem, pavadot brīvo laiku ārpus mājas, elektroapgādes infrastruktūras tuvumā, kā arī par sadzīves elektroierīču drošu lietošanu, jo bieži vien vasaras brīvdienās bērni un jaunieši pavada laiku mājās bez pastāvīgas pieaugušo uzraudzības.

    Lielākā daļa no elektrotraumu gadījumiem notiek tieši vasarā, kad bērniem ir mācību brīvlaiks, bet pieaugušie veic remontdarbus savā mājoklī vai dažādus dārza darbus. Tieši tādēļ AS “Sadales tīkls” aicina skolotājus un vecākus vēlreiz atgādināt bērniem un jauniešiem elektrodrošības noteikumus, jo diemžēl katram elektrotraumas gadījumam var būt arī letālas sekas. Pērn reģistrēti 59 elektrotraumu gadījumi (tajā skaitā 5 letāli gadījumi) un 22 no cietušajiem ir bērni un jaunieši līdz 18 gadu vecumam, savukārt šogad četros mēnešos AS “Sadales tīkls” reģistrējusi 12 elektrotraumu gadījumus pieaugušajiem, no kuriem 2 letāli, un 3 elektrotraumas bērniem un jauniešiem.

    Vasaras brīvdienās bērni un jaunieši bieži vien pavada laiku mājās bez pastāvīgas pieaugušo uzraudzības, tādēļ vecākiem ir pienākums rūpēties par savu bērnu drošību un pārbaudīt mājsaimniecībā esošās elektroiekārtas, pārliecinoties, ka tās nav bojātas un nav bojāta to vadu izolācija, kā arī jāparāda bērniem un jauniešiem, kā elektroierīces pareizi un droši lietot, piemēram, kā lietot elektrisko tējkannu, elektrisko plīti, matu žāvēšanas fēnu u.c., jo nereti elektrotraumas cēlonis ir ūdens un elektroiekārtu lietošana mitrā vidē.

    Gada siltajos mēnešos elektrotraumas bieži tiek gūtas, pļaujot zāli ar bojātu elektrisko zāles pļāvēju, izmantojot bojātus un paštaisītus pagarinātājus un lietojot ūdens sūkni, tādēļ, ja bērni un jaunieši vēlas palīdzēt vecākiem pagalma sakopšanas darbos, vispirms jāpārliecinās, vai šīs iekārtas ir drošas, jāparāda, kā tās pareizi lietot, un neatstāt bērnus bez uzraudzības. Gan bērni, gan pieaugušie var gūt strāvas triecienu, ja zāles pļāvējs ir bojāts, ja darbu laikā, tiek pārpļauts zāles pļāvēja vads, kā arī, ja pēc pašrocīgas vadu salabošanas, cilvēks tam uzkāpj virsū ar basām kājām. Negadījumi rodas arī, izmantojot nekvalitatīvus un nedrošus ūdens sūkņus - gan dārza laistīšanai, gan piepildot āra baseinus ar ūdeni. Bieži vien, ja elektroierīce nav kvalitatīva un pārbaudīta, cilvēks gūst strāvas triecienu tam pieskaroties, tas nozīmē, ka elektroierīce nav sazemēta un nav droša lietošanai.

    Tikpat svarīgi bērniem un jauniešiem atgādināt drošības noteikumus, pavadot brīvo laiku dabā. Jāatgādina, ka elektroapgādes infrastruktūra ir ne tikai elektrolīniju balsti un vadi, bet arī transformatoru apakšstacijas un elektrosadalnes, kas apdzīvotās vietās un pilsētvidē bieži vien nav pamanāmas. Lai gan uz visām šīm elektroietaisēm ir brīdinājuma zīmes par elektrības bīstamību – dzeltenas trīsstūrveida zīmes ar melnu apmali un melnu zibens simbolu vidū, tomēr bērni un jaunieši mēdz aizmirst elektrodrošības noteikumus un nereti elektroietaises mēģina atvērt, iekļūt tajās, piemēram, spēlējot paslēpes, izmantot sportiskām aktivitātēm, kā arī apzīmē un līdz ar to arī aizkrāso brīdinājuma zīmes, radot papildu risku, ka kāds cits šīs brīdinājuma zīmes nepamanīs un mēģinās sadalnes vai transformatora apakšstacijas durvis atvērt. Bērniem jāatgādina, ka ir bīstami kāpt elektrolīniju balstos, laist gaisa pūķus elektrolīniju tuvumā, mest uz vadiem bumbu, koku zarus vai citus priekšmetus, atvērt elektrosadales skapjus un transformatoru apakšstaciju durvis, iet aiz elektroiekārtu drošības aizžogojumiem vai apakšstaciju teritorijās u.c. elektrobīstamās vietās.

    Vēl vienu reizi bērniem un jauniešiem atgādinot elektrodrošības noteikumus, bērnus var pasargāt no nelaimes, jo jebkura neuzmanīga un neapdomīga rīcība ar elektroiekārtām var izraisīt bīstamu elektrotraumu un degšanu. Aicinām bērniem un jauniešiem parādīt AS “Sadales tīkls” mājas lapu https://arelektribuneriske.lv/, kurā interaktīvā veidā bērni un jaunieši var atkārtot zināšanas elektrodrošībā.

     

    image005


    Rīgas 92. vidusskola piedāvā skolēniem

    apmeklēt šādas nodarbības 2019.-2020.m.g.:

     

    • Mūsdienu deju pulciņš “Tajs” 1.-9.kl.

    • Koris “Ķamoliņš” 3.-5.kl.

    • Vokālais ansamblis “Do-Re-Mi” 6.-11.kl. 

    • Vizuālās mākslas pulciņš “Palete” 1.-12.kl.

    • Valodu pulciņš ”Dzīvais avotiņš” 1.-4.kl.

    • Dabas draugu klubs “Panda” 3.-7.kl.

    • Datordizaina pulciņš 8.-12.kl.

    • Aerobikas pulciņš 5.-12.kl.

    • Koriģējoša vingrošana1.-4.kl.

    • Atlētiskās vingrošanas pulciņš 8.-12.kl.

    • Volejbola pulciņš 3.-11.kl.

    • Florbola pulciņš 1.-6.kl.

    • Futbola pulciņš 5.-8.kl.

    • Brīvās cīņas pulciņš 1.-9.kl.

    • Pašaizsardzības pulciņš 8.-12.kl.

    • Kokapstrādes pulciņš “Jaunais amatnieks” 4.-9.kl.

    • Filcēšanas pulciņš (валяние) 4.-9.kl.

    • Pirmās medicīniskās palīdzības pulciņš 8.-12.kl.

     

     

    Nodarbību grafiks 2019./2020. m.g. 1. semestrim pieejams šeit.

    Nodarbību grafiks 2019./2020. m.g. 2. semestrim pieejams šeit.

     

     

    MyCollages 4

    MyCollages 2

    MyCollages 3

    MyCollages 6

    koris

     

    Vadība 


     

     

    Atbalsta personāls

     

     atbalstsKomisijas sastāvs:

                                               Natālija Novosada (306.a)

    • Medicīnas māsas – Ludmila Soldatenkova (109. kab)

                                                Valentina Solovjova (109. kab)  

     

     

     

     

     

     

     Bērnu sūdzību iesniegšanas un izskatīšanas kārtība

    Paldies visiem skolotājiem, skolēniem, viesiem par piedalīšanos "Latvijas 100" veltītiem koncertiem mūsu skolā!!!

    WhatsApp Image 2018 11 14 at 12.34.17

    MyCollages 24

    MyCollages 25

    Page 1 of 8

    Kontakti

    RĪGAS 92.VIDUSSKOLA

    Ulbrokas ielā 3, Rīgā, LV–1021

     67247455

    This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

    © 2018. All Rights Reserved. Designed By JoomShaper