>

    Skolēnu panākumi

    Skolēnu sasniegumi olimpiādēs 2019./2020.m.g.

     

    Vārds uzvārds Klase Nosaukums Skolotāja vārds uzvārds Vieta
    Aleksandrs Jesiļevskis 5.c Rīgas pilsētas matemātikas 70.olimpiādē Nataļja Čerņenko III
    Kirills Kasabjans 6.b Rīgas pilsētas matemātikas 70.olimpiādē Lidija Beļajeva Atzinība
    Artjoms Sidorkins 10.a Rīgas pilsētas ķīmijas 61. olimpiāde Marianna Teže III
    Vladislavs Sidorkins 10.a Rīgas pilsētas ķīmijas 61. olimpiāde Marianna Teže Atzinība
    Allans Nazarkevičs 4.b Matemātikas olimpiāde “Tik vai… Cik?” Larisa Vorobjova I
    Aļina Ragele 4.c Matemātikas olimpiāde “Tik vai… Cik?” Irina Rodina  II
    Arina Kuzņecova 4.a Matemātikas olimpiāde “Tik vai… Cik?” Olga Vihodceva  Atzinība
    Timurs Plisko 4.a Matemātikas olimpiāde “Tik vai… Cik?” Olga Vihodceva Atzinība 

     

    Skolēnu sasniegumi konkursos un piedalīšanas konferencēs 2019./2020.m.g.

     

    Vārds uzvārds

    Klase

    Nosaukums

    Skolotāja vārds uzvārds

    Vieta

    Aleksandrs Jesiļevskis

    5.

    Rīgas 40.vidusskolas 5.atklātais konkurss latviešu valodā

    Tatjana Meņščikova

    Atzinība

    Zlata Kovaļevska

    6.

    Rīgas 40.vidusskolas 5.atklātais konkurss latviešu valodā

    Gaļina Gļinka Paševiča

    III

    Viktorija Jurķe

    4.b

    Rīgas 89.vidusskolas mazākumtautību skolu 4.klašu skolēnu latviešu valodas 6. atklātais konkurss

    Natālija Jakovļeva

    II

    Marija Markova

    2.b

    Rīgas 40.vidusskolas 6. atklātajā konkursā krievu valodā 2., 4.klasei

    Raija Smona

    Atzinība

    Arina Ņečajeva

    1.a

    Rīgas skolēnu skatuves runas konkurss 2.karta

    Natālija Jakovļeva

    III

    Timurs Paratovs

    2.b

    Rīgas skolēnu skatuves runas konkurss 2.karta

    Tatjana Meņščikova

    II

    Artjoms Hirnijs

    4.a

    Rīgas skolēnu skatuves runas konkurss 2.karta

    Natālija Jakovļeva

    II

    Arsēnijs Lobovs

    1.a

    Matemātikas konkurss “MMC JUNIOR”

    Ludmila Slavinska

    Diploms

    Dmitrijs Sokolovs

    1.a

    Matemātikas konkurss “MMC JUNIOR”

    Ludmila Slavinska

    Diploms

    Vadims Tretjaks

    1.a

    Matemātikas konkurss “MMC JUNIOR”

    Ludmila Slavinska

    Diploms

    Anna Tuškanova

    1.a

    Matemātikas konkurss “MMC JUNIOR”

    Ludmila Slavinska

    Diploms

    Artjoms Oļeiņikovs

    2.c

    Matemātikas konkurss “MMC JUNIOR”

    Ludmila Ļebedeva

    Diploms

    4.b klases komanda

    4.b

    Rīgas 4.klašu skolēnu konkurss ''Pieskati uguni!”

    Larisa Vorobjova

    Atzinība

    Anastasija Bokija

    12

    44. skolēnu ZPD konferencē Rīgas rajonā

    Sociālo zinātņu nozaru grupas zinātnes nozārē "Psiholoģija"

    Velta Izašare

    Pateicība par piedalīšanos

    Jablokovs Roberts

    2

    Starptautiskais matemātikas konkurss ĶENGURS

    L. Ļebedeva 

    I

    Markova Marija

    2

    Starptautiskais matemātikas konkurss ĶENGURS

     R. Smona

    II

    Paratovs Timurs

    2

    Starptautiskais matemātikas konkurss ĶENGURS

     R. Smona 

    II

    Rubens Damirs

    2

    Starptautiskais matemātikas konkurss ĶENGURS

     R. Smona 

    Atzinība

    Kovaļevskis Ludvigs

    3

    Starptautiskais matemātikas konkurss ĶENGURS

    R. Platona

    I

    Maiatskii Artem

    3

    Starptautiskais matemātikas konkurss ĶENGURS

     D. Ļacka

    II

    Tjuļeneva Alise

    3

    Starptautiskais matemātikas konkurss ĶENGURS

    R. Platona 

    III

    Gončars Julians

    3

    Starptautiskais matemātikas konkurss ĶENGURS

    Z. Katalkina 

    Atzinība

    Ragele Aļina

    4

    Starptautiskais matemātikas konkurss ĶENGURS

    I. Rodina 

    I

    Šibkiha Anna

    4

    Starptautiskais matemātikas konkurss ĶENGURS

    O. Vihodceva 

    I

    Kalmikovs Iļja

    4

    Starptautiskais matemātikas konkurss ĶENGURS

    I. Rodina 

    III

    Nazarkevičs Allans

    4

    Starptautiskais matemātikas konkurss ĶENGURS

    L. Vorobjova 

    Atzinība

    Jesiļevskis Aleksandrs

    5

    Starptautiskais matemātikas konkurss ĶENGURS

    N. Čerņenko 

    I

    Starovoitova Anželika

    5

    Starptautiskais matemātikas konkurss ĶENGURS

    D. Narožnija

    II

    Mukins Aleksejs

    5

    Starptautiskais matemātikas konkurss ĶENGURS

    D. Narožnija

    III

    Meņščikova Anastasija

    5

    Starptautiskais matemātikas konkurss ĶENGURS

    D. Narožnija

    Atzinība

    Kasabjans Kirills

    6

    Starptautiskais matemātikas konkurss ĶENGURS

    L. Beļajeva

    I

    Dmitročenkovs Kirills

    6

    Starptautiskais matemātikas konkurss ĶENGURS

    L. Beļajeva

    II

    Timofejevs Romans

    6

    Starptautiskais matemātikas konkurss ĶENGURS

    L. Beļajeva

    III

    Kižlo Deniss

    6

    Starptautiskais matemātikas konkurss ĶENGURS

    L. Beļajeva

    Atzinība

     

    Skolēnu sasniegumi konkursos 2018./2019.m.g.

     

    Vārds uzvārds

    Klase

    Nosaukums

    Skolotāja vārds uzvārds

    Vieta

    Sofja Strogonova

    2.a

    Krievu kaligrāfijas konkurss "Tatjanas diena''- krievu kultūras un izglītības svētkus Latvijā''

    Olga Skurkovina

    I

    Zlata Karpenko

    4.a

    Krievu kaligrāfijas konkurss "Tatjanas diena''- krievu kultūras un izglītības svētkus Latvijā''

    Ludmila Slavinska

    I

    4.a klases komanda

    4.a

    Rīgas 4.klašu skolēnu konkurss ''Pieskati uguni!”

    Ludmila Slavinska

    Atzinība

    Kolins Gabriels Zabjalo

    4.c

    Latvijas 100-gadei veltītā 5. mazākumtautību skolu skatuves runas mākslas konkursa "Es runāju latviski" ar moto "Es tieši uz ielas eju tev klāt. (Imants Ziedonis)".

    Natālija Jakovļeva

    I

    Viktorija Jurķe

    3.b

    Latvijas 100-gadei veltītā 5. mazākumtautību skolu skatuves runas mākslas konkursa "Es runāju latviski" ar moto "Es tieši uz ielas eju tev klāt. (Imants Ziedonis)".

    Natālija Jakovļeva

    Atzinība

    Božena Golobokova

    8.a

    Latvijas 100-gadei veltītā 5. mazākumtautību skolu skatuves runas mākslas konkursa "Es runāju latviski" ar moto "Es tieši uz ielas eju tev klāt. (Imants Ziedonis)".

    Gunita Privka

    Atzinība

    Veronika Usova

    11.b

    Latvijas 100-gadei veltītā 5. mazākumtautību skolu skatuves runas mākslas konkursa "Es runāju latviski" ar moto "Es tieši uz ielas eju tev klāt. (Imants Ziedonis)".

    Arianda Žabicka

    Atzinība

    Aurelio Caceres Bello

    3.b

    Lingvistiskais konkurss ''Erudīts – 2019”

    Larisa Vorobjova

    I

    Anastasija  Avsejeva

     

    2.a

    Lingvistiskais konkurss ''Erudīts – 2019”

    Olga Skurkovina

    II

    Artem Maiatskii

    2.a

    Lingvistiskais konkurss ''Erudīts – 2019”

    Olga Skurkovina

    II

    Aļina Romanoviča

    3.c

    Lingvistiskais konkurss ''Erudīts – 2019”

    Irina Rodina

    II

    Iļja Kalmikovs

    3.c

    Lingvistiskais konkurss ''Erudīts – 2019”

    Irina Rodina

    II

    Aleksandrs Jesiļevskis

    4.c

    Lingvistiskais konkurss ''Erudīts – 2019”

    Ļubova Tjasto

    II

    Sofija Kļimina

    2.c

    Lingvistiskais konkurss ''Erudīts – 2019”

    Regīna Platona

    III

    Keti Katerina Musailova

    3.b

    Lingvistiskais konkurss ''Erudīts – 2019”

    Larisa Vorobjova

    III

    Aleksandra Saveļjeva

    4.a

    Lingvistiskais konkurss ''Erudīts – 2019”

    Ludmila Slavinska

    III

    Aleksandrs Jesiļevskis

    4.c

    Rīgas 40.vidusskolas 5.atkātajā konkursā krievu (dzimtā) valodā

    Ļubova Tjasto

    Atzinība

    Aleksandrs Jesiļevskis

    4.c

    Latvijas Universitātes matemātikas konkurss ''Tik vai... Cik?''

    Ļubova Tjasto

    II

    Aleksandrs Jesiļevskis

    4.c

    Rīgas 89. vidusskolas 7. atklātais konkurss mazākumtautību skolām 3.-7. klašu skolēniem "Krievu valoda - mana dzimtā valoda".

    Ļubova Tjasto

    I

    Aurelio Caceres Bello

    3.b

    Rīgas 89. vidusskolas 7. atklātais konkurss mazākumtautību skolām 3.-7. klašu skolēniem "Krievu valoda - mana dzimtā valoda".

    Larisa Vorobjova

    III

    Aleksandrs Jesiļevskis

    4.c

    Krievu valodas konkurss ''Gribu visu zināt''

    Ļubova Tjasto

    I

    Iļja Kalmikovs

    3.c

    Krievu valodas konkurss ''Gribu visu zināt''

    Irina Rodina

    I

    Aurelio Caceres Bello

    3.b

    Krievu valodas konkurss ''Gribu visu zināt''

    Larisa Vorobjova

    I

    Sofija Jelagina

    4.c

    Krievu valodas konkurss ''Gribu visu zināt''

    Ļubova Tjasto

    II

    Kolins Gabriels Zabjalo

    4.c

    Krievu valodas konkurss ''Gribu visu zināt''

    Ļubova Tjasto

    II

    Artem Maiatskii

    2.a

    Krievu valodas konkurss ''Gribu visu zināt''

    Olga Skurkovina

    II

    Ludvigs Kovaļevskis

    2.c

    Krievu valodas konkurss ''Gribu visu zināt''

    Regīna Platona

    II

    Aleksandra Saveļjeva

    4.a

    Krievu valodas konkurss ''Gribu visu zināt''

    Ludmila Slavinska

    Atzinība

    Marija Šiļina

    4.c

    Krievu valodas konkurss ''Gribu visu zināt''

    Ļubova Tjasto

    Atzinība

    Keti Katerina Musailova

    3.b

    Krievu valodas konkurss ''Gribu visu zināt''

    Larisa Vorobjova

    Atzinība

    Aurelio Caceres Bello

    3.b

    Krievu valodas konkurss ''Gribu visu zināt''

    Larisa Vorobjova

    Atzinība

    Sofija Strogonova

    2.a

    Krievu valodas konkurss ''Gribu visu zināt''

    Olga Skurkovina

    Atzinība

    Alise Tjuļeneva

    2.c

    Krievu valodas konkurss ''Gribu visu zināt''

    Regīna Platona

    Atzinība

    Aleksandra Saveļjeva

    4.a

    Matemātikas konkurss ''Skaitļu pasaule''

    Ludmila Slavinska

    I

    Artem Maiatskii

    2.a

    Matemātikas konkurss ''Skaitļu pasaule''

    Olga Skurkovina

    II

    Allans Nazarkevičs

    3.b

    Matemātikas konkurss ''Skaitļu pasaule''

    Larisa Vorobjova

    II

    Kirils Šorohovs

    3.b

    Matemātikas konkurss ''Skaitļu pasaule''

    Larisa Vorobjova

    II

    Aleksandrs Koļasa

    3.b

    Matemātikas konkurss ''Skaitļu pasaule''

    Larisa Vorobjova

    III

    Emins Karimovs

    3.b

    Matemātikas konkurss ''Skaitļu pasaule''

    Larisa Vorobjova

    III

    Armands Batarevskis

    2.a

    Matemātikas konkurss ''Skaitļu pasaule''

    Olga Skurkovina

    Atzinība

    Alise Tjuļeneva

    2.c

    Matemātikas konkurss ''Skaitļu pasaule''

    Regīna Platona

    Atzinība

    Marija Šiļina

    4.c

    Matemātikas konkurss ''Skaitļu pasaule''

    Ļubova Tjasto

    Atzinība

    Aļina Raģele

    3.c

    Matemātikas konkurss ''Skaitļu pasaule''

    Irina Rodina

    Atzinība

    Alīna Eiklone

    4.b

    Latviešu valodas 5.atklātājs konkurss

    Natālija Jakovļeva

    III

    Viktorija Jurķe

    3.b

    Latviešu valodas 5.atklātājs konkurss

    Natālija Jakovļeva

    III

    Timurs Paratovs

    1.b

    Rīgas skolēnu skatuves runas konkurss

    Tatjana Meņščikova

    II

    Viktorija Jurķe

    3.b

    Rīgas skolēnu skatuves runas konkurss

    Natālija Jakovļeva

    II

    Kolins Gabriels Zabjalo

    4.c

    Rīgas skolēnu skatuves runas konkurss

    Natālija Jakovļeva

    II

    Vlada Masļeņņikova

    7.b

    Republikas konkurss „Baker street ielas noslēpumi” nominācijā „Detektīvu stāsts”.

     

    Ludmila Laško

    III

    Skolas komanda

     

    5.c

    Konkurss ''Mūzikāla Pietura" Rīgas vakara ģimnāzijā

    Ludmila sokolova

    II

    Skolas komanda

    10.-11.kl.

    Aerobikas festivāls Rīgas 37. pamatskolā

    Tatjana Dementjeva

    I

    Skolas komanda

    4.-5.kl.

    Aerobikas festivāls Rīgas 37. pamatskolā

    Tatjana Dementjeva

    III

    Skolas komanda

    8.-9.kl.

    Draudzības spēles Ķengaraga vsk. futbolā

    Vladimirs Paškovičs

    II

    Skolas komanda

    4.-7.kl.

    Rīgas pilsētas starpskolu sacensības futbolā (4.-5.kl.; 6.-7.kl.)

    Vladimirs Paškovičs

    III

      

    Skolēnu sasniegumi olimpiādēs 2018./2019.m.g.

     

    Vladislavs Sidorkins

    9.a

    Rīgas 69.fizīkas olimpiāde

    Gaļina Mihelsone

    III

    Edvards Ševe

    11.a

    Rīgas 48. angļu valodas olimpiāde

    Ņina Demidova

    Atzinība

    Anna Marija Akulova

    10.a

    Rīgas 48. angļu valodas olimpiāde

    Ņina Demidova

    Atzinība

    Anna Marija Akulova

    10.a

    Krievu valodas (dzimtās) un literatūras 32.atklātās olimpiāde 2.posms

    Ņina Dorofejeva

    II

    Darja Golubeva

    8.a

    Krievu valodas (dzimtās) un literatūras 32.atklātās olimpiāde 2.posms

    Jeļena Ogorodņikova

    III

    Aleksandrs Korotkovs

    9.a

    Krievu valodas (dzimtās) un literatūras 32.atklātās olimpiāde 2.posms

    Tamāra Tolstikova

    Atzinība

    Pateiciba1

     

     

    Rīgas 92. vidusskolas skolēnu panākumi

    2017./2018. mācību gadā

     

    12. klašu skolēnu tālākas gaitas

    No 2018. gada skolas absolventiem augstskolās mācīsies 25 skolēni (13 budžeta vietas)

    RTU - 5
    RSU – 3
    LU - 2
    RSEBAA - 3
    BSA - 3
    Banku Augstskola -1
    LSPA – 3
    Latvijas Jūras akadēmija -2
    Augstskolas ārzemēs - 3

    111

     

    Zinātniski - pētnieciskie darbi

    Latvijas 41. skolēnu zinātniskās konferences pētniecisko darbu laureāti devās uz 29. Eiropas Savienības jauno zinātnieku konkursu Tallinā, Igaunijā. Konkurss norisinājās no 22. septembra līdz 27. septembrim. Tallinā piedalījās 146 skolēni ar 89 darbiem no 38 valstīm. Latviju pārstāvēja mūsu skolas 12. klases skolnieki Edvards Jānis Rečickis un Aleksandrs Jakovļevs ar darbu “Maģiskie polimondi” matemātikā (darba vadītāja L. Beļajeva).

    jauno zinatnieku konkurss

    Latvijas Skolēnu 42.Valsts zinātniskās pētniecības darbu konference notika 2018. gada 20. un 21. aprīlī Rīgā. 11.a klases skolēni Aleksejs Jonkins un Boriss Verbickis piedalījas konferencē ar darbu “Unikāli plaknes pārklājumi ar polimino”, zinātniskās pētniecības darbs matemātikā (darba vadītāja L. Beļajeva).

    MyCollages

    Anastasija Levina (10.b) piedalījās starptautiskajā konferencē “The school students project works of mathematics, information technology and economics” (Šiauliai) ar darbu “Magic hexagons”, kurš tika ļoti augsti novērtēts.

    Mūsu skolas komanda "Halo", skolēni Anastasija Levina un Vladislavs Hursiks ar skolotāju Tatjanu Knelleri piedalījas RTU vidusskolēnu zinātniskas pētniecības darbu konkursā "Pasaule pieprasa tehniskos prātus".

     

    Olimpiādes

    Pilsētā

    Skolēna vārds, uzvārds

    Klase

    Priekšmets

    Vieta

    Skolotājs

    Iļja Belovolovs

    12.a

    Vēsture

    I

    V.Bahlanova

    Iļja Belovolovs 12.a Ģeogrāfija I V. Sudņickis

    Iļja Belovolovs

    12.a

    Bioloģija

    II

    J.Pavlova

    Edvards Jānis Rečickis

    12.a

    Angļu valoda

    III

    Ņ.Demidova

    Iļja Belovolovs

    12.a

    Franču valoda

    III

    Ņ.Demidova

    Aleksandrs Jakovļevs

    12.a

    Matemātika

    III

    L.Beļajeva

    Edvards Jānis Rečickis 12.a Ģeogrāfija III V. Sudņickis
    Iļja Belovolovs 12.a Ķīmija III M. Teže

    Anastasija Levina

    10.b

    Bioloģija

    A

    J.Pavlova

     

    Iļja Belovolovs (12. a klase) ar savu skolotāju V. Sudņicki.

    Valstī

    Skolēna vārds, uzvārds

    Klase

    Priekšmets

    Vieta

    Skolotājs

    Iļja Belovolovs

    12.a

    Bioloģija

    III

    J.Pavlova

    Iļja Belovolovs 12.a Angļu valoda IV Ņ.Demidova
    Edvards Jānis Rečickis 12.a Informātika Uzaicināts M.Rebrova
    Iļja Belovolovs 12.a Ķīmija Uzaicināts M.Teže
    Iļja Belovolovs 12.a Ģeogrāfija Uzaicināts V.Sudņickis

     

    Konkursi

    Pilsētā

    Skolēna vārds, uzvārds

    Klase

    Konkursa nosaukums

    Vieta

    Skolotājs

    Alisa Fjodorova

    4.b

    Pilsētas kaligrāfijas konkurss

    3.vieta

    Raija Smona

    Aleksandrs Jesiļevskis

    Aleksandra Saveļjeva

    3.c

    3.a

    Rīgas 40.vsk 1.atklātais konkurss matemātikā 3.klasē

    2.vieta

    atzinība

    Ļubova Tjasto

    Ludmila Slavinska

    Alīna Eilone

    Zlata Kovaļenoka

    3.b

    4.b

    Rīgas 89.vsk. mazakumtautību skolu 3.-4.klašu skolēnu latviešu valodas 4.atklātais konkurss

    2.vieta

    3.vieta

    Anita Kacena

    Arianda Žabicka

    Aurelio Caceres Bello

    Lukrecia Caceres Bello

    2.b

    4.a

    Rīgas 40.vsk 4.atklātā konkursā krievu (dzimtā) valodā

    atzinība

    atzinība

    Larisa Vorobjova

    Natalija Degorska

    Džabarovs Tarlans

    Anželika starovoitova

    Zlata Kovaļevska

    1.c

    3.a

    4.b

    Rīgas skolēnu skatuves runas konkurss

    Pateicība

    Pateicība

    Pateicība

    Svetlana Jejava

    Svetlana Jejava

    Raija Smona

    Komanda

    4.c

    Rīgas 4.klašu skolēnu konkurss “Piskati uguni!”

    2.vieta

    Ļudmila Ļebedeva

    Komanda

    4.c

    Rīgas 4.klašu skolēnu konkurss “Piskati uguni!” fināls

    Atzinība

    Ļudmila Ļebedeva

     

     

    Sportā

    Latgales priekšpilsētas un Rīgas pilsētas sacensībās

    Sacensības nosaukums

    Dalībnieki

    Iegūta vieta

    Atbildīgas personas

    “Mini futbols”

    4.-5.kl. zēni

    4.vieta Latgales pr.apakšgr.

    T.Dementjeva

    L.Hiršsone

    “Mini futbols”

    6.-7.kl. zēni

    4.vieta Latgales pr.apakšgr.

    “Mini futbols”

    8.-9.kl. zēni

    2.vieta Fināls Latgales priekš.

    “Volejbols” Lāse

    10.-12.kl. meitenes

    1.vieta Fināls Latgales priekš.

    “Volejbols” Lāse

    7.-9.kl. zēni

    3.vieta Fināls Latgales priekš.

    “Volejbols” Lāse

    7.-9.kl. meitenes

    4.vieta Latgales pr.apakšgr.

    “Tautas bumba”

    4.-5.kl. zēni

    3.vieta Latgales pr.apakš.

    “Tautas bumba”

    4.-5.kl. meitenes

    2.vieta Fināls Latgales pr.

     

     

    Interešu izglītībā

    Konkursa nosaukums

    Dalībnieki

    Iegūta vieta

    Atbildīga persona

    Rīgas mūsdienu deju kolektīvu skatē – radošais konkurss.

    1.-2. klašu grupa kolektīvs “Tajs”

    2.pakāpes diploms

    Tatjana Matvejeva

    Rīgas mūsdienu deju kolektīvu skatē – radošais konkurss.

    3.-4. klašu grupa kolektīvs “Tajs”

    2.pakāpes diploms

    Tatjana Matvejeva

    Rīgas mūsdienu deju kolektīvu skatē – radošais konkurss.

    7.-9. klašu grupa kolektīvs “Tajs”

    3.pakāpes diploms

    Tatjana Matvejeva

    Liepājas čempionāts grieķu – romiešu un brīvā cīņa.

    Sergejs Šusters

    3.vieta

    Vjačeslavs Maslobojevs

    Latvijas meistarsa cīkstēs grieķu – romiešu cīņa.

    Sergejs Šusters

    3.vieta

    Vjačeslavs Maslobojevs

     

    Kontakti

    RĪGAS 92.VIDUSSKOLA

    Ulbrokas ielā 3, Rīgā, LV–1021

     67247455

    This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

    © 2018. All Rights Reserved. Designed By JoomShaper