>

    Skolēnu panākumi

    Rīgas 92. vidusskolas skolēnu panākumi

    2017./2018. mācību gadā

    12. klašu skolēnu tālākas gaitas

    No 2018. gada skolas absolventiem augstskolās mācīsies 25 skolēni (13 budžeta vietas)

    RTU - 5
    RSU – 3
    LU - 2
    RSEBAA - 3
    BSA - 3
    Banku Augstskola -1
    LSPA – 3
    Latvijas Jūras akadēmija -2
    Augstskolas ārzemēs - 3

    111

    Zinātniski - pētnieciskie darbi

    Latvijas 41. skolēnu zinātniskās konferences pētniecisko darbu laureāti devās uz 29. Eiropas Savienības jauno zinātnieku konkursu Tallinā, Igaunijā. Konkurss norisinājās no 22. septembra līdz 27. septembrim. Tallinā piedalījās 146 skolēni ar 89 darbiem no 38 valstīm. Latviju pārstāvēja mūsu skolas 12. klases skolnieki Edvards Jānis Rečickis un Aleksandrs Jakovļevs ar darbu “Maģiskie polimondi” matemātikā (darba vadītāja L. Beļajeva).

    jauno zinatnieku konkurss

    Latvijas Skolēnu 42.Valsts zinātniskās pētniecības darbu konference notika 2018. gada 20. un 21. aprīlī Rīgā. 11.a klases skolēni Aleksejs Jonkins un Boriss Verbickis piedalījas konferencē ar darbu “Unikāli plaknes pārklājumi ar polimino”, zinātniskās pētniecības darbs matemātikā (darba vadītāja L. Beļajeva).

    MyCollages

    Anastasija Levina (10.b) piedalījās starptautiskajā konferencē “The school students project works of mathematics, information technology and economics” (Šiauliai) ar darbu “Magic hexagons”, kurš tika ļoti augsti novērtēts.

    MyCollages 10

    Mūsu skolas komanda "Halo", skolēni Anastasija Levina un Vladislavs Hursiks ar skolotāju Tatjanu Knelleri piedalījas RTU vidusskolēnu zinātniskas pētniecības darbu konkursā "Pasaule pieprasa tehniskos prātus".

     

    Olimpiādes

    Pilsētā

    Skolēna vārds, uzvārds

    Klase

    Priekšmets

    Vieta

    Skolotājs

     Iļja Belovolovs

    12.a

    Vēsture

    I

    V.Bahlanova

     Iļja Belovolovs 12.a Ģeogrāfija I V. Sudņickis

     Iļja Belovolovs

    12.a

    Bioloģija

    II

    J.Pavlova

     Edvards Jānis Rečickis

    12.a

    Angļu valoda

    III

    Ņ.Demidova

     Iļja Belovolovs

    12.a

    Franču valoda

    III

    Ņ.Demidova

     Aleksandrs Jakovļevs

    12.a

    Matemātika

    III

    L.Beļajeva

     Edvards Jānis Rečickis 12.a Ģeogrāfija III V. Sudņickis
     Iļja Belovolovs 12.a Ķīmija III M. Teže

     Anastasija Levina

    10.b

    Bioloģija

    A

    J.Pavlova

     

     Iļja Belovolovs (12. a klase) ar savu skolotāju V. Sudņicki.

    Valstī

    Skolēna vārds, uzvārds

    Klase

    Priekšmets

    Vieta

    Skolotājs

     Iļja Belovolovs

    12.a

    Bioloģija

    III

    J.Pavlova

     Iļja Belovolovs 12.a Angļu valoda IV Ņ.Demidova
     Edvards Jānis Rečickis 12.a Informātika Uzaicināts M.Rebrova
     Iļja Belovolovs 12.a Ķīmija Uzaicināts M.Teže
     Iļja Belovolovs 12.a Ģeogrāfija Uzaicināts V.Sudņickis

     

    Konkursi

    Pilsētā

    Skolēna vārds, uzvārds

    Klase

    Konkursa nosaukums

    Vieta

    Skolotājs

     Alisa Fjodorova

    4.b

    Pilsētas kaligrāfijas konkurss

    3.vieta

    Raija Smona

     Aleksandrs Jesiļevskis

     Aleksandra Saveļjeva

    3.c

    3.a

    Rīgas 40.vsk 1.atklātais konkurss matemātikā 3.klasē

    2.vieta

    atzinība

    Ļubova Tjasto

    Ludmila Slavinska

     Alīna Eilone

     Zlata Kovaļenoka

    3.b

    4.b

    Rīgas 89.vsk. mazakumtautību skolu 3.-4.klašu skolēnu latviešu valodas 4.atklātais konkurss

    2.vieta

    3.vieta

    Anita Kacena

    Arianda Žabicka

     Aurelio Caceres Bello

     Lukrecia Caceres Bello

    2.b

    4.a

    Rīgas 40.vsk 4.atklātā konkursā krievu (dzimtā) valodā

    atzinība

    atzinība

    Larisa Vorobjova

    Natalija Degorska

     Džabarovs Tarlans

     Anželika starovoitova

     Zlata Kovaļevska

    1.c

    3.a

    4.b

    Rīgas skolēnu skatuves runas konkurss

    Pateicība

    Pateicība

    Pateicība

    Svetlana Jejava

    Svetlana Jejava

    Raija Smona

     Komanda

    4.c

    Rīgas 4.klašu skolēnu konkurss “Piskati uguni!”

    2.vieta

    Ļudmila Ļebedeva

     Komanda

    4.c

    Rīgas 4.klašu skolēnu konkurss “Piskati uguni!” fināls

    Atzinība

    Ļudmila Ļebedeva

     

     

    Sportā

    Latgales priekšpilsētas un Rīgas pilsētas sacensībās

    Sacensības nosaukums

    Dalībnieki

    Iegūta vieta

    Atbildīgas personas

    “Mini futbols”

    4.-5.kl. zēni

    4.vieta Latgales pr.apakšgr.

    T.Dementjeva

    L.Hiršsone

    “Mini futbols”

    6.-7.kl. zēni

    4.vieta Latgales pr.apakšgr.

    “Mini futbols”

    8.-9.kl. zēni

    2.vieta Fināls Latgales priekš.

    “Volejbols” Lāse

    10.-12.kl. meitenes

    1.vieta Fināls Latgales priekš.

    “Volejbols” Lāse

    7.-9.kl. zēni

    3.vieta Fināls Latgales priekš.

    “Volejbols” Lāse

    7.-9.kl. meitenes

    4.vieta Latgales pr.apakšgr.

    “Tautas bumba”

    4.-5.kl. zēni

    3.vieta Latgales pr.apakš.

    “Tautas bumba”

    4.-5.kl. meitenes

    2.vieta Fināls Latgales pr.

     

    Interešu izglītībā

    Konkursa nosaukums

    Dalībnieki

    Iegūta vieta

    Atbildīga persona

    Rīgas mūsdienu deju kolektīvu skatē – radošais konkurss.

    1.-2. klašu grupa kolektīvs “Tajs”

    2.pakāpes diploms

    Tatjana Matvejeva

    Rīgas mūsdienu deju kolektīvu skatē – radošais konkurss.

    3.-4. klašu grupa kolektīvs “Tajs”

    2.pakāpes diploms

    Tatjana Matvejeva

    Rīgas mūsdienu deju kolektīvu skatē – radošais konkurss.

    7.-9. klašu grupa kolektīvs “Tajs”

    3.pakāpes diploms

    Tatjana Matvejeva

    Liepājas čempionāts grieķu – romiešu un brīvā cīņa.

    Sergejs Šusters

    3.vieta

    Vjačeslavs Maslobojevs

    Latvijas meistarsa cīkstēs grieķu – romiešu cīņa.

    Sergejs Šusters

    3.vieta

    Vjačeslavs Maslobojevs

    Kontakti

    RĪGAS 92.VIDUSSKOLA

    Ulbrokas ielā 3, Rīgā, LV–1021

     67247455

    This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

    © 2018. All Rights Reserved. Designed By JoomShaper