>

    Skolēnu pašpārvalde

    Skolēnu pašpārvaldes pārstāvju saraksts

    2018./2019. m. g.

     

    Skolēnu pašpārvaldes  prezidents - Anastasija Bokija

    Skolēnu pašpārvaldes prezidenta vietniece - Edvards Ševe

    Protokoliste - Valērija Holodkova

    Sektoru lideri
    Sporta Informātivais Kultūras
    Vladislavs Hursiks Germans Pedjakovs  

     

    Informācijas sektors

    Sporta sektors

    Kultūras sektors
    Darja Golubeva
    Milana Jarosenko
    Diana Semjonova
    Evelina Dukste
    Karina Steimakova
    Anastasija Rubene
    Zlata Blohina
    Oljga Getmane  
    Milena Plice
    Artjoms Sidorkins  
    Vladislavs Sidorkin
    Ktrina Sinicina  
    Igors Kalinins
    Daniela Saitere 
    Marina Jakovleva
    Elina Oselska;
    Darja Petrovska 
    Diana Krumina
    Linda Fadejeva  
    Viktorija Kozijeva
    Germans Pedjakovs  
    Stanislavs Prilepskis
    Nikolajs Petracenkovs  
    Alika Korcebokova  
    Daniil Kovaljs
     Nikita Hohlovs
    Aleksejs Dolgovs
    Danils Vasilevskis
    Timurs Postalovskij
    Arturs Butans
    Jurijs Kaneps
    Arturs Kruze
    Arturs Ivanovskis
    Artjoms Argalis
    Vladislavs Kolotvins
    Zans Husainovs
    Andrejs Belijs
    Margarita Osa
    Irina Mudrecova
    Arturs Valdmanis
    Valerijs Baranovskijs
    Daniels Livsits
    Maksims Sibarsevs
    Vadislavs Hursik
    Valerija Stupacuk

    Elina Stihina
    Diana Sinenko
    Viktorija Tramboveckaja
    Andrejs Puckovs
    Amalija Kozlovskaja
    Arina Krapane
    Samanta Smite
    Vladimirs Domozirovs
    Polina Semjonova
    Alina Cernjavka
    Eliza Voronkova
    Kirill Gavrilov
    Maksims Kozamjakins
    Diana Arefjeva
    Ilja Masalskijs
    Polina Scuko
    Stanislavs Urbans
    Sofija Stafejeva

     

     

    Klašu lideri

    Aizstāvēji

    8.a

    Darja Golubeva

     

    8.b

    Zlata Blohina

     

    8.c

    Milena Plice

     

    9.a

    Artjoms Sidorkins

     

    9.b

    Igors Kalinins

     

    9.c

    Vladislava Ivanova

     

    10.a

    Darja Petrovska

    Aleksandrs Balkovs

    10.b

    Diana Narubina

     

    11.a

    Anastasija Bokija

    Edvard Seve

    11.b

    Veronika Usova

    Denis Nazarenko

     

    Skolotāji - konsultanti

    Kultūras sektors          Tatjana Pahoļika

    Informācijas sektors    Ludmila Sokolova

    Sporta sektors              Liana Dementjeva

     

    Kontakti

    RĪGAS 92.VIDUSSKOLA

    Ulbrokas ielā 3, Rīgā, LV–1021

     67247455

    This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

    © 2018. All Rights Reserved. Designed By JoomShaper