>
    Arrow
    Arrow
    Slider

    Metodiskā padome

    Mācību joma

    Mācību priekšmeti

    Mācību jomas koordinators

    Koordinatora palīgi

    Valodu

    1. Latviešu valoda

    2. Krievu valoda un literatūra

    3. Vācu valoda

    4. Franču valoda

    Gunita Privka

    1. Ņina Dorofejeva

    2. Ņina Demidova

    Sociālā un pilsoniskā

    1. Sociālās zinības

    2. Latvijas vēsture

    3. Pasaules vēsture

    4. Sociālās zinātnes un vēsture

    5. Ētika

    Irīna Tihomirova

     

    Kultūras izpratnes un pašizpausmes mākslā

    1. Mūzika

    2. Vizuālā māksla

    3. Teātra māksla

    4. Kultūras pamati

    5. Kultoroloģija

    6. Kultūra un māksla (vizuālā māksla)

    7. Literatūra

    Ludmila Lopteva

    Valērija Frolovičeva

    Dabaszinātņu

    1. Dabaszinības

    2. Ķīmija

    3. Fizika

    4. Bioloģija

    5. Ģeogrāfija

    Marianna Teže

     

    Matemātikas

    Matemātika

    Ludmila Slavinska

    Nataļja Čerņenko

    Tehnoloģiju

    1. Dizains un tehnoloģijas

    2. Mājturības un tehnoloģijas

    3. Datorika

    4. Inženierzinības

    5. Informātika

    6. Programmēšana

    7. Programmēšanas pamati

    Gaļina Gļinka-Paševiča

    Aleksandrs Zeļukins

    Veselības, drošības un fiziskās aktivitātes

    1. Sports un veselība

    2. Sports

    3. Valsts aizsardzības mācība

    Vladimirs Paškovičs

     

     

    Skola piedāvā 7 licencētās izglītības programmas:

    1. 21011121 V-2731  Pamatizglītības mazākumtautību programma
    2. 21012121 V-7980  Pamatizglītības humanitārā un sociālā virziena mazākumtautību programma
    3.  21013121  V-7981  Pamatizglītības matemātikas, dabaszinību un tehnikas virziena mazākumtautību programma
    4.  21017121 V_ 3775  Pamatizglītības mazākumtautību programma
    5.  31016011 V_2931  Vispārējās vidējās izglītības programma
    6.  31011011  VK-142  Vispārējās vidējās izglītības vispārizglītojošā virziena izglītības programma
    7.  31013011  VK-143  Vispārējās vidējās izglītības matemātikas, dabaszinību un tehnikas virziena izglītības programma

     

    2020./ 2021. mācību gads

    zvanins

     Stunda  Laiks
    1. stunda   8:30 – 9:10
    2. stunda  9:15 – 9:55
    3. stunda  10:00 – 10:40
    4. stunda  10:55 – 11:35
    5. stunda  11:50 - 12:30
    6. stunda  12:45 – 13:25
    7. stunda 13:40 – 14:20
    8. stunda 14:25 – 15:05
    9. stunda 15:10 – 15:50


     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    Page 1 of 2

     

     

    facebook_page_plugin

    download

     Skolenu panakumi

     

    Kontakti

    RĪGAS 92.VIDUSSKOLA

    Ulbrokas ielā 3, Rīgā, LV–1021

     67247455

    This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

    © 2018. All Rights Reserved. Designed By JoomShaper

    Meklēt